חיפוש באתר

אלפון הרשת

אלפון הרשת

אלפון הרשת

שם המתנ"סשם תפקיד פלאפוןטלפון משרדמייל 
 היכל התרבות הנהלה   אבי גיל  מנכ"ל 052-9599371 073-2085901 Avig@matnasim.org.il 
 אורית עופר  סמנכ"לית 054-6661522 073-2085902 Oritoffer@gmail.com 
 עובדי ההיכל  תמי מיכאלי  מזכירת מנכ"ל 052-3553654 073-2085910 tamimichaeli1@gmail.com 
 פזית אוזן  מזכירת סמנכ"לית תרבות 050-7184002 073-2085900 pazito22@gmail.com
 ליזי שטרית  תרבות 054-4882914 073-2085904 lizshitrit@gmail.com 
 עדן בכר  רכזת מנויים ואחראית קופות 052-7761377 073-2085903 Edenbachar@gmail.com 
 נעמי מיוחס  רכזת תרבות 054-6752930 073-2085915 neomi67@gmail.com 
 רננה וייס  מנהלת פרויקטים וזהות יהודית 054-2258958 073-2085918 Renanafil@gmail.com
 מאור חמרה  מנהל יומן השכרות בהיכל התרבות 050-5880323 073-2085910 Maoriki5@gmail.com 

 מחלקת כספים

 הנהלת חשבונות
 +
 ספקים

 דוד נקר  מנהל כספים 050-3109194 073-2085911 nakarda@gmail.com
 בתיה בן סלמון   מנהלת כוח אדם וחשבונות שכר

054-3313360

073-2085912  Bety@lod.matnasim.co.il 
 רחל טליאס  מנהלת חשבונות-ספקים  052-5259571 073-2085913 Rachelitelias@walla.com 
 לומדים ונהנים  עופרה מורלי   רכזת לומדים ונהנים 050-4614337 073-2085914 Ofra.moraly@gmail.com 
 סבטלנה אבגיאן  לומדים ונהנים 054-5716145 073-2085914  elizizik@gmail.com
 אולגה שרלקייב  לומדים ונהנים 052-8199288 073-2085914  Lomdim1000@gmail.com 
 אחראי תחזוקה היכל   אשר בן סולומון   אב הבית של ההיכל 054-3313366    
 סופיה  תחזוקה 054-5612081    
ארבע עונות ארבע גני אביב  מוטי אלון  מנהל מתנ"ס 054-3313341 073-2085921 ganeaviv@017.net.il
 ויקטוריה מקרובסקי  מזכירה 052-5673186 073-2085920 ganeaviv@netvsion.net.il
 מתנ"ס גני יער

 אורטל שגיא  מנהלת מתנ"ס 054-6933399 073-2085931 Ortalsagy@gmail.com
 שושי בסט  רכזת חוגים 054-3313347 073-2085930 matnasgy@gmail.com
 סיגל צריקר  מזכירה  052-5816582 073-2085930 matnasgy@gmail.com 
 בן שמן 7, גני יער לוד  אסתר יעקב  מנהלת מעון גני-יער 054-2109104 08-6754597  estary7@gmail.com
 מתנ"ס הראל, הרב חיים חורי 27 לוד  פולינה גלקין  מזכירה 050-3133479 073-2085960/1 Polinagalkin@gmail.com
 מתנ"ס ספיר, חיים משה שפירא 13 לוד   בתיה  מזכירה

058-6615120

073-2085950/1 Batyam70@walla.co.il 
 מתנ"ס שיקגו, מחנות קפריסין 6 לוד  פאתן אלזינתי   מנהלת מתנ"ס 050-7978656 073-2085941 Fatten77@gmail.com
 הנדי   מזכירה

050-7493981

073-2085940 chikagomt@gmail.com
 מתנ"ס ציפורי, פנקס פינת הצנחנים לוד  סמדר אפרתי  מנהלת מתנ"ס  052-4668040   smadary4@gmail.com
 מתנ"ס חב"ד, צמח צדק 12 לוד  אריאלה יורקוביץ  מנהלת מתנ"ס  054-5985904   ariglassy@gmail.com
matnaschabadlod@gmail.com

 מתנ"ס הרכבת

 אמגד אזברגה

 

 מנהל מתנ"ס  050-6727759  

 

 

amjadazbarga@gmail.com

 


מתנ"ס עמידר/ מועדון קהילתי שי

ראובן הצייר 14, לוד קומת מרתף 

רננה וייס אחראית מתנ"ס עמידר 054-2258958   Renanafil@gmail.com
 

מתנ"ס דנוור

רלי גולובינסקי מנהלת מתנ"ס 054-2224262
08-9200182
Denver@glod.org.il
 

 

צרו קשר:
  • קפלן 2
  • לוד
  • 08-9153343
  • פקס: 08-9153345
מתנסנט חוגים